Суспільство

У Вінниці на дорозі виставили іграшки, щоб привернути увагу водіїв до дітей-пішоходів. Фото

24 жовтня 2019, 15:53

24 жовтня у Вінниці провели акцію «Врятуй моє життя». На проїжджій частині дороги по вул. Пирогова – розмежувальній смузі, патрульні поліцейські виставили в ряд 41 іграшку, які символізують тих дітей, які постраждали в ДТП за 2018 рік, а 1 дитина загинула.

«Сьогодні на проїжджій частині – розмежувальній смузі, ми виставили 41 іграшку. Вони символізують тих дітей, життя яких змінилося після ДТП. За минулий 2018 рік, статистика тільки по місту Вінниці нам каже про те, що 41 дитина постраждала в ДТП, а 1 дитина загинула. Таким чином ми хочемо нагадати водіям про те, що саме від них залежить дитяче життя. Саме вони повинні бути обережні і обачні на дорозі, тому що діти – це наше майбутнє і ми повинні їх цінувати», – каже т.в.о. начальника зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції у Вінницькій області Олена Вотякова.

За словами Вотякової, перехрестя на Пирогова обрали тому, що воно є найоживленіше в місті, особливо в даний період. І саме в цьому місці є багато порушень правил дорожнього руху, а саме пішоходами. Тому таку акцію провели не тільки акцентуючи увагу на водіях, але й на пішоходах, які також часто порушують правила.

Водії, які проїжджали повз іграшки, запитували, що за акція і для чого їх виставили на розмежувальній смузі.

Також до акції долучилися учні школи-гімназії №1. Вони підготували банери та плакати. Діти кілька разів проходили по пішохідних переходах, коли горіло зелене світло, щоб привернути увагу водіїв, ті у відповідь їм сигналили.

А представники Червоного Хреста влаштували локацію, де навчали бажаючих надавати першу домедичну допомогу під час ДТП.

Вінниця.info

Теги: акція патрульна поліція пішохід 
Матеріали по темі