Суспільство

У Вінниці на «дзеркальну» дату п’ять пар відгуляють експрес-весілля

21 грудня 2021, 13:36

21 грудня у Вінниці зареєструють експрес-шлюб п’ять пар. Наречені заздалегідь забронювали час для створення сім’ї у «дзеркальну» дату. Деякі, ще від сьогоднішнього ранку сподівалися встигнути подати документи на одруження, але весілля довелось перенести на середу, 22 грудня. Чому їм відмовили у «Шлюбі за добу», та які екзотичні наречені їдуть за вінничанками, вже дізналась Вінниця.info.

«Магічні дати» приваблюють наречених. До 11 години вже 21 грудня, ми отримали п’ять заяв. Але, на жаль, для того, щоб скористатися послугою «Шлюб за добу», треба подати документи та заяву не пізніше, як за 24 години. Проте, ми майбутніми молодятами з’ясували, якщо подати заяву саме у день «магічної» дати, а розписатися 22.12.21, то у цьому є також неабиякий символізм. Тому, на завтра вже також очікуємо весілля», - розповідає Вінниця.info Оксана Роздорожнюк, представник «Шлюбу за добу» у Вінниці.

Вона також зауважила, на 22 грудня до Вінниці прибуде наречений з Індії. Він одружиться з вінничанкою, якою кілька місяців листувався через Інтернет.

«А 18 грудня ми реєстрували шлюб вінничанка з еквадорцем. Він також прилетів до України», - продовжує пані Оксана.

А от 17 грудня на Варвари, святу, яку вважають покровителькою родини, у Вінниці одружились вісім пар. Здебільшого то були українці, які приїхали із закордону, де перебувають на заробітках.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця шлюб за добу дзеркальна дата 
Матеріали по темі