Місто

У Вінниці на ідеї школярів виділили 2 мільйони гривень

22 січня 2020, 16:46

22 січня в хабі «Місто Змістів» відбувся учнівський форум «Бюджет шкільних проектів – 2019: основні уроки та плани на 2020 рік». Учні презентували свої проекти, які перемогли на минулорічному конкурсі «Бюджет шкільних проектів». Тоді призовий фонд складав 1 млн гривень. Цьогоріч в міськраді удвічі збільшили суму, тепер вона становить 2 млн гривень.

Про це повідомив міський голова Вінниці Сергій Моргунов на сторінці «Фейсбук».

Конкурс «Бюджет шкільних проектів» вперше відбувся у 2019 році. Тоді перемогу здобули 11 проектів, на які з міського бюджету виділили 1 млн гривень. Окрім того, переможці отримали грамоти від департаменту освіти Вінницької міської ради.

«Сьогодні у нас підсумковий захід «Бюджету шкільних проектів». Ми підсумуємо усю велику роботу, яку провели школярі для реалізації проектів. А виграли у нас 11 проектів – це два малих та 9 великих проектів. Уже всі вони реалізовані. Ми сьогодні послухали дітей, чи готові вони брати участь у подальшому. В нас активна молодь, і їй потрібно давати змогу проявляти свої здібності, своє бажання творити, у них багато творчих ідей, і вони обов’язково зроблять наше місто ще кращим», - зазначила директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.

Нагадаємо, раніше Вінниця перемогла в міжнародному конкурсі від ЮНІСЕФ.

Вінниця.info, фото з сайту Вінницької міської ради

Теги: міськрада конкурс школи 
Матеріали по темі