Суспільство

У Вінниці на кількох вулицях призупинять подачу газу

27 червня 2022, 12:15

У Вінниці модернізуватимуть газорегулюючі пункти на вулицях Чехова та Кропивницького, 17.

Про це повідомляють у Вінницькій міській раді.

«Так, бригади КП «Вінницяоблводоканал» усувають наслідки пошкоджень зовнішньої мережі на вулицях Чехова та Кропивницького, 17. Подачу послуги відновлять одразу по завершенні робіт», - повідомила начальниця відділу оперативного реагування «Цілодобова варта» Антоніна Іващук.

Щодо «Вінницьких міських електромереж», то його працівники ремонтуватимуть трансформаторні підстанції та повітряні лінії на вулицях Синьоводська, Маріупольська, Матросова, Богомольця, Нахімова, Глінки, Я. Шепеля, Я. Гальчевського, Аграрна, пров. Добрий, Пирогова, Корольова, О. Гончара, Волошкова, Учительська, Немировича-Данченка, Яблунева, О. Пчілки. У зв’язку із цим можливі тимчасові відключення світла.

А в АТ «Вінницягаз» повідомили про проведення планових ремонтних робіт із модернізації шафових газорегулюючих пунктів. На час проведення робіт з 15:00 години 27 червня до 17:00 години 30 червня буде тимчасово призупинено газопостачання на вулицях П. Мирного, М. Заньковецької, прововулку М. Заньковецької, Черняховського, 1-й та 2-й провулки Черняховського, 1-й та 2-й проїзди Черняховського, прововулок Прибузький, 2-й проїзд Енергетиків, Карбишева, пров. Карбишева, 1-й, 2-й, 3-й провулки Карбишева та Яблунева.

Наразі мешканців будинків та квартир на цих вулицях просять перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами відразу після припинення газопостачання та на момент пуску газу, щоб забезпечити доступ до них працівникам АТ «Вінницягаз».

Водночас на підприємстві наголошують, що з метою безпеки, відновлення подачі послуги буде здійснюватися лише в присутності господарів осель.

Зателефонувати до «Цілодобової варти» вінничани можуть за номерами 15-60; 0-800-60-15-60; (0432) 65-15-60; (0432) 59-50-39; (0432) 60-15-60.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: ремонтні роботи газопостачання Вінницягаз 
Матеріали по темі