Суспільство

У Вінниці на набережній поставили стилізований автомобіль з кулеметом і ковшем для зомбі. Фото

28 травня 2020, 12:45

На вінницькій набережній з’явився постапокаліптичний автомобіль. Біля реберні розмістили червоного «Запорожця», стилізованого під фільм «Шалений Макс». Всі охочі можуть сфотографуватися - поруч або всередині.незвичайного кару.

Власник пабу Віталій Гуменюк розповів Вінниця.info, що «залізного монстра» привезли до Вінниці вчора, 27 травня. Над його створенням працював жмеринський майстер Валерій Трунов.

«Цей «Запорожець» мені продали за ціною металобрухту. Стиль автомобіля – постапокаліптика. Із середини вийняли всі комплектуючі. Крісло залишилося тільки для водія. Для пасажирів поставили спеціальні лавки, щоб і діти і доросли могли залізти і зробити фотки.

Спереду є спеціальний ковш, який може знадобитися у випадку зомбіапокаліпсису, щоб розганяти зомбі», - жартує Віталій.

Майстер Валерій Трунов зазначив, що над автомобілем працював з напарником близько року. Транспорт також обладнали зібраними з металу кулеметом, автоматом і вогнеметом.

«Трохи складнощів додав карантин, адже пункти прийому металобрухту кілька місяців не працювали. Можу зізнатися, що спочатку ми не зовсім уявляли, яким буде кінцевий результат, багато чого імпровізували», - говорить жмеринчанин.


Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: набережна скульптури Вінниця 
Матеріали по темі