Місто

У Вінниці на одну годину виключать світло на мостах та знакових об’єктах міста

24 березня 2019, 15:36

30 березня Вінниця приєднається до Всесвітньої акції «Година землі». Цього дня у місці з 20:30 до 21:30 вимкнуть підсвітку на майдані Незалежності, Центральному та Київському мостах та інших знакових об’єктах міста. Вінничани можуть підтримати цю акцію, вимкнувши світло у власній оселі на одну годину.

Про це повідомляє прес-служба Вінницької міськради.

У Вінниці вже кілька років реалізуються заходи для підвищення енергоефективності. Нагадаємо, що перший крок було зроблено у 2011 році, коли наше місто офіційно підтримало масштабну ініціативу Європейської комісії зі сталого розвитку міст, відому як Угода Мерів. Підписанти цієї Угоди взяли на себе зобов’язання скоротити власні викиди СО2 щонайменше на 20% до 2020 року, сприяючи таким чином розвитку екологічно орієнтованої економіки та підвищенню якості життя.

У день Всесвітньої акції «Година землі» у Вінниці на одну годину з 20:30 до 21:30 буде вимкнено підсвітку арки та панно, що біля входу в Центральний парк, а також освітлення на майдані Незалежності. Також погасне світло на приміщенні Вінницької обласної державної адміністрації, Державного архіву Вінницької області, Апеляційного суду Вінницької області, Свято-Преображенському кафедральному Соборі. Вимкнуть на годину підсвітку й на площі Шевченка.

У рамках акції «Година землі» 30 березня з 19:00 до 22:00 у закладі «Cherdak» (вулиця Соборна,24) відбудеться акустичний концерт «Музика у темряві». Тут вінничани об’єднаються навколо ідеї збереження планети під затишну музику від талановитих музикантів. Також під час заходу говоритимуть про екологію, буде розіграш еко-подарунків. Вхід за тарифом закладу – 40 гривень. Детальніше про захід та реєстрація за посиланням https://www.facebook.com/events/1408997615933953/ Серед організаторів заходу – Інститут розвитку міст, фонд громади «Подільська громада», Вінницька міська рада (департамент економіки і інвестицій ВМР, департамент енергетики, транспорту та зв’язку ВМР), ТОВ «Еко-Драйв», КУП «Ековін».

Довідка

Акція «Година Землі» проводиться з ініціативи незалежної природоохоронної організації Всесвітнього фонду природи (WWF). Організатори акції «Година Землі» акцентують увагу на тому, що лише разом можна подолати проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою.

Вінниця.info

Теги: година землі Вінниця світло 
Матеріали по темі