Місто

У Вінниці на оновленій вулиці Гонти встановлюють сучасні LED-ліхтарі

21 вересня 2020, 14:57

У Вінниці по оновленій вул. Гонти почали встановлювати світильники з енергозберігаючими лампами. Сучасні LED-ліхтарі споживають електроенергію набагато економніше, ніж звичайні. Загалом на вулиці планують встановити 84 світлодіодних ліхтарів.

Про це йдеться на сайті Вінницької міської ради.

Освітлення роблять на ділянці від вул. Київської до вул. Батозької.

Одним з найбільших цьогорічних інфраструктурних проектів у місті в цьому році стало будівництво нової дороги по вулиці Гонти. Вона з’єднала Київську і Батозьку та розвантажила транспортні потоки. Її протяжність 2 км 183 метри.

Будівництво велось у комплексі – облаштовані тротуари, велодоріжки, зливова каналізація. Тут створені якісні умови як для водіїв, так і для пішоходів. Окрім того, якісна інфраструктура важлива для розвитку економіки. У цьому районі вже працює кілька нових заводів. Завдяки кращому транспортному сполученню інвестиційна привабливість території зростатиме, і це може позитивно вплинути на розвиток економіки міста.

Наразі вздовж дороги будується мережа освітлення. Загалом тут передбачено 84 світлодіодних ліхтарів.

Якісне вуличне освітлення – це передовсім комфорт та безпека мешканців та економія електроенергії, адже ЛЕД-ліхтарі споживають її на 30% менше. Крім того, вони мають більший термін експлуатації, порівняно з іншими, та забезпечують кращу видимість для водіїв.


Вінниця.info, фото ВМР

Теги: ліхтарі вулиця Гонти 
Матеріали по темі