Місто

У Вінниці на площі Гагаріна встановили світлофори. На цьому тижні почнуть їх тестувати

29 вересня 2020, 14:48

На перехресті вулиць Пирогова – Соборна – Хмельницьке шосе (площа Гагаріна) змінили схему дорожнього руху. Тут встановили світлофори, змінили дорожню розмітку, нанесли нові пішохідні переходи та розмістили дорожні знаки. У перших числах жовтня розпочнуть тестувати роботу світлофорів. В такому режимі вони працюватимуть місяць.

Про це повідомляють на сайті Вінницької міської ради.

Автори проекту, урбаністи з компанії ТОВ «Урбан Прогрес» з Івано-Франківська, кажуть, що таке регулювання дасть можливість комфортно та безпечно перетинати перехрестя усім учасникам руху.

«Запустити об’єкт плануємо в перших числах жовтня. Роботу світлофорів коригуватимемо в залежності від трафіку руху транспорту. У тестовому режимі світлофорні об’єкти працюватимуть місяць», – зазначив в.о. директора Вінницького КП «СМЕД ОДР» Сергій Чернов.

Площа Гагаріна – важливий транспортний вузол міста, через який проходить переважна більшість маршрутів громадського транспорту і який має досить високу аварійність. Архітектори зазначають, що це перехрестя є одним із найскладніших у місті. Нова організація руху підвищить безпеку, створить пішохідні зв'язки з одним із символів міста «Аркою», а також дасть можливість додатково озеленити площу.

В Агенції просторового розвитку показали відео, як працюватимуть світлофори на площі Гагаріна.


Нагадаємо, раніше на площі Гагаріна змінили дорожню розмітку. У редакції Вінниця.info дізнавались, що про такі зміни кажуть водії.

Вінниця.info, фото – з сайту міськради, відео Агенція просторового розвитку

Теги: площа Гагаріна реорганізація руху світлофори 
Матеріали по темі