Суспільство

У Вінниці на Соборній «ловили» пішоходів, які переходили дорогу у невстановленому місці. Фото

15 квітня 2019, 16:34

15 квітня у Вінниці патрульні поліцейські спільно зі студентами «полювали» на пішоходів, які переходять дорогу не в тому місці. Порушників виявляли на вулиці Соборній.

За півгодини поблизу «Варшави» і перед Центральним мостом зупинили п’ятеро таких осіб. Сьогодні штрафи не виписували, лише попереджали. Також вручали пам’ятку, в якій розписано, як правильно переходити проїжджу частину. Молодь пригощала цукерками тих, хто обіцяв більше повторювати таких помилок.

Старший інспектор прес-служби Управління патрульної поліції у Вінницькій області Віктор Постоловський повідомив, що з початку року правоохоронці зафіксували 25 автопригод за участю пішоходів.

«Починаючи з 1 січня на території обслуговування патрульної поліції у Вінницькій області сталося 393 дорожньо-транспортні пригоди. 40 з них – це ДТП з потерпілими, 25 з них – за участю пішоходів. Тобто пішоходи зазнали травмування. З початку року в аваріях загинули 11 осіб, це більше за аналогічний період минулого року», - зазначає поліцейський.

Сьогодні штраф за перехід дороги на червоний сигнал світлофору і перехід у невстановленому місці становить 51 гривню.

«Я вважаю, що потрібно збільшувати розміри штрафів, оскільки діючі не зупиняють громадян і жителів міста від переходу вулиць у невстановленому місці. Вони вважають, що їхнє життя вартує менше, ніж власні справи, по яких вони поспішають, і переходять дорогу у невстановленому місці», - зазначав лейтенант поліції.

Кожного дня патрульні складають 3-10 протоколів на пішоходів-порушників. Вони мають два тижні на сплату штрафи та 10 днів на його оскарження.

Вiнниця.info

Теги: поліція пішоходи  
Матеріали по темі