Місто

У Вінниці на Ступки та Чорновола встановили «розумні» зупинки. Фото

29 липня 2021, 11:55

У Вінниці на зупинках по вулицям Богдана Ступки та В’ячеслава Чорновола встановили «розумні» зупинки. Для зручності пасажирів, там з’явилися електронні табло з розкладом руху громадського транспорту маршрутів, які там зупиняються.

«Буквально позавчора поверталась пішки з Центру додому. Електронний табло, що на зупинці по Чорновола, помітила випадково. Воно стоїть у закутку. Хоча, тим людям, які сідають в транспорт там постійно, це звичне місце. Адже поруч ще залишилася табличка з роздруківкою розкладу. Сьогодні, коли їхала вранці у місто, такий саме електронне табло побачила на зупинці «Лікарні швидкої допомоги», що по Богдана Ступки, колишня назва Павліка Морозова. Приємно, що нашу вулицю Київську також модернізують. Бо такі табло я бачила лише на центральних вулицях та й тих, які вважаються елітними», - розповіла вінничанка, імені попросила не називати.

Нагадаємо, про розміщення інформаційних табло на території Вінницької міської об’єднаної територіальної громади затвердили ще наприкінці червня 2020 року. До переліку увійшли 44 зупинки громадського транспорту. Перелік.

Ще раніше виконком надав дозвіл обладнати шість «розумних зупинок» на вулиці Замостянській. Розташують екрани на опорах в комплексах павільйонів. У вересні 2019-го у Вінниці, на відремонтованій зупинці громадського транспорту «Театр Садовського», встановили перше електронне табло.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця розумні зупинки 
Матеріали по темі