Місто

У Вінниці на трамвайному маршруті №5 тестують оплату за допомогою карток. Послуга доступна не всім

9 вересня 2019, 17:04

9 вересня у Вінниці почали тестувати нову систему оплати у громадському транспорті – за допомогою муніципальних карток. Сьогодні така послуга доступна в трамваї №5 «Барське шосе - Електромережа», однак звичайні пасажири ще не можуть нею користуватися.

«Спеціально до запуску першої тестової лінії було створено фокус-групу із представники пільгових категорій населення, студентів, школярів та громадян, які не мають пільг на проїзд у громадському транспорті й надруковано тестові картки. Саме учасники фокус-групи зможуть першими спробувати переваги безготівкової оплати та допомогти нам протестувати систему – визначити перед повноцінним запуском, чи є збої у роботі, чи правильно функціонують картки та валідатори.

Тож, побачивши людину, яка оплачує проїзд за допомогою Муніципальної картки, не поспішайте з висновками - видача карт ще не розпочата. Очікуйте смс-повідомлення про надходження саме вашої карти у Центр обслуговування», - повідомляють на сторінці «Вінницякартсервіс».

Раніше ми писали, що на початку вересня у кіосках Вінницької транспортної компанії та у кіосках, які розташовані на зупинках транспорту, можна буде купити спеціальні картки, якими вінничани будуть розраховуватись в громадському транспорті. Картки можна буде купити за 60 і 120 гривень. Вартість проїзду не зміниться.

Читайте також: Картковий проїзд в громадському транспорті Вінниці. Що потрібно знати вінничанам та гостям міста.

Вінниця.info

Теги: транспорт Вінниця картка вінничанина  
Матеріали по темі