Місто

У Вінниці на Тяжилові планують будувати церкву

29 листопада 2021, 15:12

Виконком Вінницької міської ради надав релігійній організації вихідні дані на проектування культової споруди по вул. Ватутіна (вул. Битинського Миколи).

Документ опубліковано на сайті міської ради

«1. Надати релігійній організації «Релігійна громада парафії Різдва Пресвятої Богородиці в м. Вінниці, Вінницько-Тульчинської єпархії Української Православної Церкви (Православної Церкви України)» вихідні дані – містобудівні умови та обмеження на проектування культової споруди по вул. Ватутіна (вул. Битинського Миколи) в м. Вінниці.

2. Зобов`язати замовника:

2.1. Отримати вихідні дані на проектування відповідно до пункту 3 статті 29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

2.2. Розробити проектну документацію та затвердити її в установленому порядку.

2.3. До виконання підготовчих та будівельних робіт приступити після отримання документу, що надає право на виконання вищезазначених робіт в департаменті архітектурно-будівельного контролю Вінницької міської ради відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 13.04.2011р. № 466 (зі змінами від 26 серпня 2015 р. № 747) з наступним прийняттям об’єкта до експлуатації в установленому законодавством порядку», - зазначено в рішенні виконкому.

Довідка.

Вінницько-Тульчинське єпархіальне управління знаходиться за адресою: м. Вінниця, проїзд Станіславського, 7-А. Кафедральний храм Нерукотворного Образа Господа нашого Ісуса Христа (використовується як кафедральний храм тимчасово).

Керуючий Вінницько-Тульчинською єпархією – Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Тульчинський.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: церква Тяжилів 
Матеріали по темі