Події

У Вінниці на вокзалі розшукали 11-річного хлопчика, який втік з реабілітаційного закладу, щоб поїхати до родичів

13 листопада 2019, 11:56

У Вінниці поліцейські розшукали зниклого 11-річного хлопчика, який 12 листопада пішов до школи та не повернувся до місця свого проживання. Його знайшли сьогодні вранці на Центральному автовокзалі, коли він чекав на автобус, щоб поїхати до родичів у Калинівку.

Хлопчик вже неодноразово тікав з дому, де проживав з батьками, а після поміщення до реабілітаційного закладу так само тікав, не попередивши дорослих.

Про це повідомляє відділ комунікації Нацполіції у Вінницькій області.

Близько 20-ї години до поліції звернувся директор Жмеринського центру соціально-психологічної реабілітації для дітей, в якому проживав хлопчик, та повідомив про його зникнення.

Як розповів начальник Жмеринського відділу поліції Валерій Домбровський, на пошуки дитини підняли по тривозі особовий склад місцевої поліції. Додатково до Жмеринського району виїхали ще п’ять автопатрулів з обласного центру. Поліцейські шукали дитину всю ніч.

Лише наступного ранку близько сьомої години малолітнього хлопця працівники жмеринської поліції відшукали на центральному автовокзалі міста Вінниця. Хлопчик чекав на рейсовий автобус та пояснив, що хотів поїхати до родичів у Калинівку.

Наразі хлопчика передали до центру соціально психологічної реабілітації для дітей. З ним працюватимуть ювенальні поліцейські та психологи. Він вже неодноразово тікав з дому у м. Вінниці, де проживав з батьками. А після поміщення до реабілітаційного закладу так само кілька разів залишав центр, не повідомивши дорослих.

З початку року поліцейські розшукали 445 зниклих дітей.

Вінниця.info

Теги: поліція розшук дитина 
Матеріали по темі