Місто

У Вінниці на вул. Гоголя хочуть збудувати торгово-офісний центр. Показали проект

14 травня 2019, 11:56

У Вінниці на вулиці Гоголя планують збудувати торгово-офісний центр. На сайті міської ради оголосили про початок громадського обговорення.

«Замовником виготовлення документації є громадянин Кожухівський Володимир Станіславович. Розробник – ТОВ «А-ПІЛОН».

З вищезазначеними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитися в департаменті правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59. Пропозиції та зауваження з даного питання просимо надсилати до департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради за вказаною вище адресою.

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування Вінницької міської ради, тел. 67-22-76.

Громадське обговорення триватиме протягом 1 місяця з моменту опублікування даного оголошення», - зазначено у публікації.

Новий торгово-офісний центр планують розташувати за адресою вулиця Гоголя, 3. Сьогодні там пустка та металеві конструкції від старого МАФу. Площа ділянки складає 0,1211 га.

Будівля матиме чотири поверхи, плюс горище та цоколь. У підвалі розташують паркінг. Місткість паркінгу та стоянки при ньому – 27 машиномісць.

Загальна площа забудови складе 890 квадратних метрів.


Вінниця.info

Теги: будівництво громадське обговорення 
Матеріали по темі