Суспільство

У Вінниці, на вулиці Чорновола, відкривається ще один суперсучасний дитячий садочок «Евріка»

5 лютого 2021, 13:16

Вже в понеділок, 8-го лютого, садочок «Евріка» відкриває свої двері для малюків віком від 2-х до 7-ми років.

Опираючись на успішний 5-річний досвід, власниця дитячого дошкільного закладу «Евріка» Світлана Реп’ях, вирішила відкрити ще один приватний однойменний дитсадок, цього разу на вулиці Чорновола,29 (Набережний Квартал, 2).

В «Евріці» дітям гарантують радісне дитинство, прогресивний розвиток та сімейний затишок, а їхнім батькам – спокій та впевненість!

Дитячий навчальний заклад має зручне та безпечне розташування (подалі від проїжджої частини), свій окремий відгороджений ігровий майданчик; сучасний ремонт, якісні меблі, іграшки та методичні матеріали.

Здоров’я дітей для «Евріки» на першому місці, тому в закладі функціонуватиме сольова кімната, яка позитивно впливатиме на дитячу дихальну систему, діятиме профілактично на органи дихання; запобігатиме ГРВІ- та ЛОР-захворюванням.

Повітря в кімнатах дезінфікуватиметься за допомогою кварцових ламп.

Окрім того, у «Евріці» приділяють велику увагу здоровому, корисномута збалансованому харчуванню дітей: 5-ти разове харчування з обов’язковою наявністю м’яса/риби, морепродуктів, свіжих овочів та фруктів. Неодмінно в щоденному раціоні малюків присутні різні види горіхів.

У дитсадку створенні сприятливі умови, аби кожна дитяча особистість розвивалась розумово, творчо, культурно та фізично, а також постійно підвищувала свій рівень емоційного інтелекту.

Тут діятиме насичена й продумана програма розвитку та навчання дітей, з урахуванням актуальних та цікавих занять, підібраних для окремих вікових категорій.

З дітьми займатимуться розвитком моторик, розвитком мовлення, англійською мовою, математикою, хореографією, музикою, підготовкою до школи та ін.

Вже з малечку діти вчитимуться креативному та критичному мисленню, взаємодії в команді, та реалізації власних ідей.

Індивідуальний підхід до кожного малюка сприятиме виявленню дитячих талантів та їх подальшого розвитку.

Серед спеціалістів дошкільного навчального закладу – висококваліфіковані логопед-дефектолог та дитячий психолог.

Максимальна кількість дітей у групі – 15.

Суперсучасний дитячий садочок «Евріка» працюватиме з 08:30 до 18:00. Заплановані також групи продовженого дня - до 20:00.

Набір у групи продовжується.

Дізнатись більше деталей, або ж записати свою дитину до «Евріки» можна за телефоном: 068 609 08 28.

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: дитячий садочок Евріка Світлана Реп’ях 
Матеріали по темі