Місто

У Вінниці на Замості планують звести три 9-поверхівки – оголосили громадське обговорення

22 лютого 2022, 11:11

У Вінниці розпочали громадські обговорення «Детального плану території кварталу обмеженого вул. Привокзальна, пров. Брацлавським, територією кладовища, річкою Вінничка».

Оголошення опубліковано на сайті міської ради.

Відповідно до оприлюдненої документації, на розі вулиці Привокзальна та провулку Брацлавський, планується будівництво трьох нових багатоквартирних будинків на 9 поверхів.

«З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години, к. 8), за адресою: м. Вінниця, вул. Пушкіна, 38 до 18 березня 2022 року включно.

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування, тел. 67-22-76.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі департаментом правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59, або за допомогою електронної пошти: info@vmr.gov.ua до 18 березня 2022 року включно. У повідомленнях вказуються прізвища, імена, по батькові, місце проживання та ставиться особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються», - зазначено в повідомленні .

Громадське обговорення триватиме протягом місяця.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото з сайту міської ради

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: громадське обговорення 
Матеріали по темі