Місто

У Вінниці на зупинках розмістили таблички «Куріння заборонено». Фото

20 березня 2019, 10:01

У Вінниці на зупинках громадського транспорту з’явилися таблички з надписом «Куріння заборонено на зупинці та в радіусі 20 метрів». Днями такі наліпки розмістили на посадочних павільйонах у центрі міста.

Відомо, що вінничани неодноразово писали петиції до міської ради з проханням заборонити паління у громадських місцях. Тоді мерія відповіла, що це дійсно актуальна проблема та в переважній більшості залежить від соціальної вихованості громадян.

Законом чітко визначено заборону куріння на стаціонарно обладнаних зупинках маршрутних транспортних засобів.

Відповідно до ст.175-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, куріння тютюнових виробів у місцях, де це заборонено законом, а також в інших місцях, визначених рішенням відповідної сільської, селищної, міської ради, - тягне за собою попередження або накладення штрафу від трьох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Повторне протягом року вчинення порушення, передбаченого частиною першою цієї статті, за яке особу вже було піддано адміністративному стягненню, тягне за собою накладення штрафу від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Тому департамент комунального господарства та благоустрою міської ради виготовив і розклеїв на зупинках громадського транспорту інформативні таблички щодо заборони паління.

5c91f3b09b83b.jpg

5c91f3c307d9d.jpg

Вінниця.info

Теги: Вінниця громадська зупинка  
Матеріали по темі