Культура

У Вінниці нагородили переможців дитячого конкурсу «Малюємо літо». Фото

2 березня 2021, 17:03

2 березня у Вінниці нагородили фіналістів за результатами Міжнародного дитячого конкурсу «Малюємо літо».

У фінал ввійшли 100 учасників з п’яти країн: України, Вірменії, Болгарії, Німеччини та Туреччини. Усі твори оцінювалися у ході відкритого голосування. Кращі роботи, а це майже сотня робіт, презентували у галереї Інтершик.

Сьогодні нагородили трьох переможців – Юлію Кучинську, Олександра Міщенка та Ростислава

За словами координаторки проекту, художниці Злати Шишман, конкурс має на меті популяризацію мистецтва України та світу, презентацію кращих зразків дитячого художнього мистецтва, підтримку та заохочення до творчості юних художників. Долучитися до творчого змагання мали можливість всі охочі діти віком від 5 до 16 років.

Тема – «Малюємо літо» – не обмежувала політ фантазії, кожен малював те, що йому було близьким. На відміну від шкільних завдань чи інших конкурсів, батьки та інші «помічники» могли чесно дописати своє ім’я на роботі і таким чином підтримати своє чадо на шляху до перемоги.

«Міжнародний дитячий конкурс «Малюємо літо» покликаний об’єднати навколо мистецтва дітей усього світу задля популяризації кращих зразків дитячого образотворчого мистецтва. Через карантин з’явилося більше вільного часу, тому доцільно було б спрямувати його на створення чогось чудового, справжнього, сімейного мистецтва. І, таким чином, збагатити Україну позитивом та провести час разом, у корисній творчій справі, – каже співорганізаторка Злата Шишман.

«Попри карантин, усі складнощі, відбувся конкурс. В подальшому ми хочемо розвивати цей конкурс. Зробити його «топовим» не тільки у нашій країні», – каже організатор конкурс, художник Володимир Козюк.

Виставка триватиме упродовж двох тижнів.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, більше фото в слайдері

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: конкурс картини художник 
Матеріали по темі