Суспільство

У Вінниці нагородили переможців конкурсу «Людина року – 2019». Фото

27 лютого 2020, 17:41

27 лютого відбулося щорічне нагородження переможців та номінантів культурно-мистецької акції «Людина року – 2019». Нагороджували переможців у 34 номінаціях – це громадські діячі, держслужбовці, митці, освітяни та науковці, журналісти, медики, аграрії, працівники промислової, соціальної, комунальної, туристичної та торгівельної сфери, ресторатори, фінансисти, правовики, меценати і благодійники, захисники України і волонтери, спортсмени, дизайнери.

Переможці конкурсу «Людина року-2019» в номінаціях:

  • «Регіональний лідер року» – Шевчук Руслан Богданович, начальник ГУ ДСНС України у Вінницькій області, полковник служби цивільного захисту

  • «Громадський діяч року» – Гуменний Леонід Олександрович, громадський діяч, голова ГО «ВА асоціація ветеранів, інвалідів війни та волонтерів АТО»

  • «Державний службовець року» – Ігнатов Сергій Новомирович, начальник Головного управління статистики у Вінницькій області

  • «Діяч культури та мистецтва року» – Ричков Микола Леонідович, начальник відділу культури та туризму Гайсинської РДА, заслужений працівник культури України

  • «Діяч освіти та науки року» – Заболотна Галина Іванівна, вчитель географії Комунального закладу «Якушинецький ліцей» Вінницької області

  • Слушний Олег Миколайович, директор КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 Вінницької міської ради»

  • «Берегиня роду» – Пархоменко Ніна Григорівна, мати-вихователька дитячого будинку сімейного типу, с.Жабокрич Крижопільського району

  • «Журналіст року» – Гаврилова Оксана Олександрівна, журналіст ТОВ «Редакція газети «Вінниччина»

  • «Міський голова року» – Моргунов Сергій Анатолійович, Вінницький міський голова

  • «Митець року» – Зорик Григорій Іванович, заслужений художник України, викладач циклової комісії декоративно-прикладного мистецтва Комунального вищого навчального закладу «Тульчинський коледж культури»

  • «Самоврядець року» – Яблонський Павло Васильович, секретар Вінницької міської ради

  • «Лідер медичної галузі року» – Кілєвой Ігор Віталійович, лікар з медицини невідкладних станів відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги Бершадської окружної лікарні інтенсивного лікування

  • «Аграрій року» – Телеватюк Богдан Іванович, голова ФГ «Агро Сад» Могилів-Подільського району

  • «Соціальний працівник року» – Матвійчук Василь Григорович, директор КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Козятинського району Вінницької області Козятинської районної ради»

  • «Торгівельна марка року» – Семенюк Любов Артемівна, голова правління ПрAT «Вінницька харчосмакова фабрика»

  • «Підприємець року» –Гнатовський Ігор Вікторович, директор та власник ІТ-компанії «LetyShops»

  • «Промисловець року» – Сопрунов Андрій Вікторович, директор з виробництва ТОВ «Люстдорф»

  • «Роботодавець року» – Коваленко Валентин Миколайович, керівник ПрАТ «Українська пивна компанія» (UBC group)

  • «Спортсмен року» – Очеретний Ростислав Русланович, багаторазовий призер обласних, всеукраїнських та міжнародних змагань з ММА та бойового самбо

  • «Нова генерація року» – Квят Софія Вікторівна, учениця 9 класу КЗ «Гуманітарна гімназія №1 ім.М.І.Пирогова Вінницької міської ради», лідерка учнівського самоврядування, ініціаторська власного проєкту «Ні булінгу»

  • «Герой року» – Макуха Ярослав Олегович, учень 5 класу навчально-виховного комплексу загальноосвітньої школи І-ІІ ст. – дошкільного навчального закладу с. Чернятин Калинівського району

  • «Меценат року» – Толкач Петро Іванович, директор ТОВ «Демидівський граніт»

  • «Захисник України року» – Прудник Наталія Володимирівна, учасник бойових дій

  • «Благодійник року» – Рижук Віктор Володимирович, генеральний директор ТОВ «Хмільницьке»

  • «Ресторатор року» – Муляр Дмитро Миколайович, директор ресторану «MontBlanc»

  • «Лідер туристичної галузі року» – Рибачок Андрій Вікторович, співзасновник Тур-Клубу «Бідняжка»

  • «Багатодітна родина року» – Буренко Тетяна Гаврилівна та Буренко Леонід Пилипович

  • «Бізнесмен року» – Сорочинський Юрій Валерійович, директор ТОВ «ЛВН ЛІМІТЕД»

  • «Дизайнер року» – Квєтна Людмила Володимирівна, дизайнер-модельєр

  • «Фінансист року» – Бакута Сергій Віталійович, начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Вінницькій області.

  • «Обдарованість року» – Бабаханян Авак Гагікович, учень 7 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів смт.Тиврів, учень Тиврівської дитячої музичної школи

  • «Правник року» – Дзигун Ольга Леонідівна, начальник відділу правового, соціального забезпечення та експертиз департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради

  • «Комунальник року» – Довбанюк Валерій Михайлович, генеральний директор комунального підприємства «Вінницяоблтеплоенерго»

  • «Волонтер року» – Ребар Іван Іванович, учасник бойових дій в зоні проведення АТО/ООС, волонтер, Іллінецький район

Більше фото в слайдері.

Вінниця.info, фото з сайту Вінницької ОДА та ВМР

Теги: Людина року нагородження 
Матеріали по темі