Суспільство

У Вінниці нагородили рятувальника, який допоміг жінці, що знепритомніла на дорозі. Фото

22 серпня 2019, 15:58

22 серпня у Вінницькій міській раді нагородили бійця Служби «101», який врятував жінку. 11 серпня чоловік їхав у авто разом з товаришем та побачив, що на дорозі лежить людина, десятки авто просто їхати повз. Зупинившись, з’ясували, що жінці стало погано і шукаючи допомоги вона виповзла на трасу, де втратила свідомість. «Швидка» госпіталізувала потерпілу.

Міський голова подякував Андрію Ковальчуку за небайдужість.

«Україна – це, в першу чергу, люди. І дуже велике значення має, як українці відносяться один до одного.Є гарне слово «патріотизм», але що ми вкладаємо в нього? Любов до свого рідного міста, любов до своєї держави, повага до законів, любов до рідної сім’ї і любов до ближнього. Чим більше буде людей в Україні таких, як Андрій Васильович, ми будемо тоді самою могутньою державою в світі. Сьогодні, на жаль, цього немає

Є багато заздрощів, багато злості один до одного, нерозуміння тих процесів, які відбуваються в державі, нерозуміння того, що триває війна із східним сусідом, не до кінця ми можемо визначити, яке місце України в цьому світі. Мабуть, все повинного починатися з того, на скільки ми будемо відноситися з повагою один до одного», - сказав мер.

Рятувальнику вручили грамоту, премію та квіти.

Раніше Андрій Ковальчук розповів редакції, що на об’їзній дорозі жінка чекала автобуса: «Вона розказала, що її звуть Ліля, родом з Голованівська (Кіровоградська область), їхала до Львову. Вийшла з одного автобуса і перейшла до перехрестя щоб зупинити інший автобус. Поки чекала, їй стало погано, почало трясти, темніти в голові… Вона мені казала, що повзла на дорогу, аби на неї звернули увагу і викликали «швидку». Потім вже всі бачили, що посеред дороги жінка втратила свідомість».

Вiнниця.info, фото на дорозі – з камер Ситуаційного центру

Теги: рятувальники  
Матеріали по темі