Суспільство

У Вінниці новонародженим малюкам подарували перші вишиванки. Фото

16 травня 2019, 15:31

У Вінницькому обласному перинатальному центрі пройшла акція «Подарунок новонародженому». Малюкам вручили їх перші вишиті сорочки та платтячка.

«Сьогодні найменші вінничани отримали свої перші вишиванки і я безмежно щаслива, що мала нагоду особисто передати їх породіллям!

Першу сорочечку я вручила маленькій Даринці, яка знаходиться у відділені інтенсивної терапії. Бажаю дівчинці міцного здоров'я!

Сьогодні нас підтримують львів'яни, одесити, кияни та мешканці Крамотарську.

Вдячна усім членкиням «Клуб Успішних Жінок України. Вінниця» за підтримку та участь в заході, головна мета якого об’єднання України та демонстрація величі традиційного вбрання.

Споконвіку наші пращури вишивали сорочечки для новонароджених та читали молитву, а вишиванку надягали не лише на свята, а й у повсякденному житті. На жаль, багато хто з часом забуває про наші традиції. Саме тому ми вкотре вирішили провести подібну акцію. Адже вишита сорочка - це символ українського народу, який оберігає нас від лихого ока та слова», - написала у «Фейсбук» депутатка Вінницької обласної ради Людмила Станіславенко.


Вінниця.info, фото - зі сторінки Людмили Станіславенко

Теги: діти День вишиванки  
Матеріали по темі