Місто

У Вінниці новонародженим малюкам подарували їхні перші вишиванки

20 травня 2021, 11:36

У місті виховують дух патріотизму із перших годин життя. У вінницькому пологовому будинку №2 в День вишиванки, 20 травня, на світ з’явилось 10 малят. Найпершим народженим – Сергію та Лізі, подарували символічний національний одяг.

Це їхні перші години життя, вони ще не знають, як їх звати і хто вони – проте, уже отримали в подарунок свою першу вишиванку.

Новоспечена мама Ілона Гаврилюк каже, вишиванку носить сама і буде заохочувати до цього синочка Сергія.

«Післяродові відчуття ще не минули, а тут дуже приємний сюрприз. Буду обов’язково приміряти синочку. Сама маю вдома вишиванку та із задоволенням ношу її», - розповіла молода матуся Ілона Гаврилюк.

Вінницький апеляційний суд вже ушосте долучається до всеукраїнської патріотичної акції. Розповідають, щороку збирають світлини зворушливого моменту та стежать, як зростає малеча «народжена у вишиванці». До слова, найперші учасники акції цього року підуть уже до школи.

«Ми продовжуємо такі гарні традиції. Бажаємо новонародженим у цей день світлого майбутнього і всіх гараздів», - зазначив у привітанні голова Вінницького апеляційного суду Сергій Медвецький.

«Це чудова традиція, приємно, що в нас на роботі вітають новонароджених. Маленьких українців. Попри карантин ми змогли привітати малят із дотриманням усіх санітарних заходів», - зазначила завідувачка відділення новонароджених Олена Віщун.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: вишиванки для малюнів 
Матеріали по темі