Місто

У Вінниці облаштовують зону відпочинку біля фонтану на «Масложирі». Фото

19 серпня 2020, 16:40

У Вінниці розпочали роботи з благоустрою зони відпочинку біля фонтанної площі по вулиці Ценського. Тут влаштовують доріжки з тротуарної плитки. Після цього оформлять зелені зони. Проект з облаштування відпочинкової зони переміг на минулорічному конкурсі «Бюджет громадських ініціатив».

Про це повідомляють на сайті Вінницької міської ради.

Як йдеться в повідомленні, ха цей проект у конкурсі «Бюджет громадських ініціатив» проголосувало 2 394 вінничан. Він став одним з переможців серед малих проектів. Вже за кілька тижнів вінничани побачать його реалізацію.

Загалом проєкти, які запропонували вінничани і самі обирали з них найкращі, реалізовуються в різних куточках міста. Так, біля Центрального міського стадіону збудували спортивний майданчик для гри у волейбол. Тривають роботи з реалізації проекту з улаштування сцени з амфітеатром біля озера на вулиці Волошковій. Влітку завершились роботи по реконструкції спортивного поля на площі Шкільній на Старому місті.


Нагадаємо, раніше ми підготували фоторепортаж з пішохідного фонтану в районі «Масложиру», який також був проектом-переможцем «Бюджету громадських ініціатив».

Вінниця.info, фото – з сайту Вінницької міської ради

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: фонтанна площа Масложир Бюджет громадських ініціатив 
Матеріали по темі