Культура

У Вінниці обрали переможницю конкурсу краси «Пані 60+». Фоторепортаж

17 травня 2019, 17:29

17 травня у Вінниці вперше відбувся конкурс краси серед пенсіонерок «Пані 60+». Його учасницями стали жінки, що відвідують Терцентр соціального обслуговування. Пенсія – це ще не вирок – доводили чарівні леді.

Конкурсантки мали кілька виходів. Перший – у діловому стилі: демонстрували свою елегантність. Другий – візитівка: розповідали глядачам і суддям про своє життя, мрії та хобі. Бабусі хвалилися своїми онуками. Третє дефіле – в українському стилі заворожило присутніх в залі.

Яскравим фінальним акордом став вихід у вечірніх сукнях.

Кожна з жінок отримала свій титулі і корону: «Пані чарівність», «Пані творчість», «Пані загадковість»…

Переможницею «Пані 60+» стала учасниця під номером 7 – 65-річна Тетяна Чекірякіна.

«Для мене особисто, леді – це не параметри тіла, ваги, росту, а співвідношення інтелекту, смаку та впевненості в собі.

Все, що нас не вбиває, робить нас сильнішими та мудрішими. Моє життя так склалося, що всі труднощі і перепони на шляху перетворювалися на зигзаги удачі. Працювала з 15 років. Технікум вечірній, інститут заочний. Зараз сама дивуюся, як знаходила час, сили, натхнення, щоб жити в тому ритмі. Займалася парашутним спортом, туризмом, сплавлялася на катамаранах, знімала любительські фільми, організовували вечори бартовської пісні.

20 років пропрацювала на авіазаводі, пройшла шлях від дефектовщика авіаційної техніки до заступника директора. В моєму оточенні завжди були унікальні і талановиті люди, які були прикладом для мене і для моїх дітей. А зараз моєю нагородою є мої діти, які знайшли себе у своєму житті, і мої діаманти, три онука і онучка, яких ми з чоловіком обожнюємо та стараємося бути для них зразком активного способу життя.

Я бажаю всім присутнім стільки діамантів, скільки їх душа бажає. І головне – достатку на їх оздоблення», - розповіла про себе пані Тетяна.

Титул «Віце-пані» отримала конкурсантка під номером 8 – Анна Плотицька, їй 60 років.

Звання «Пані глядацьких симпатій» та «Пані творчість» дісталося 80-річній Ользі Очередько. Жінка дефілювала під конкурсним номером 2.

«Закінчила Вінницьке медичне училище, яке на той час давало непогану освіту. У медицині пропрацювала понад 40 років, любила свою роботу. Виховала двох порядних, гідних, чуйних синів, якими дуже пишаюся. Маю трьох онуків. Вважаю, що все життя потрібно вчитися. Вмію шити, в’язати, з радістю працюю на землі. Люблю книги, кіно, театр і природу. Мій девіз: бути здоровою по життю. Тому, що тільки здорова людина може бути щасливою і приносити щастя і радість оточуючим. Але для того,щоб здоровою, потрібно працювати кожен день над собою.

Моя мрія – щоб в Україні запанував мир і Україна стала багатою і успішною країною в Європі. Особиста мрія – мрію побувати в Парижі, де працює і живе моя онучка», - зізналася пані.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: конкурс краси  
Матеріали по темі