Події

У Вінниці обвинувачений листоноша не з’явився на суд, бо повістка про засідання «загубилась» на Укрпошті

23 липня 2021, 12:56

23 липня у Вінницькому апеляційному суді мав відбутись розгляд апеляційної скарги про термін відбування покарання листоноші, який незаконно привласнював чужі кошти у розмірі понад 60 тисяч гривень. Проте, на справу обвинувачений не з’явився, адже замовний лист про час і місце розгляду справи – «застряг» на Укрпошті, де працював чоловік.

У суді зазначили, повістка обвинуваченому на відділенні Укрпошти знаходиться з 16 липня. Перед цим лист довгий час лежав у Вінницькому відділенні.

Судді звернулись до представника Укрпошти із запитанням, чому кореспонденція не доставляється у належний термін.

«Згідно із відстеженням повідомлення нашого суду, лист перебуває у місті Липовець, повістка до його місця проживання ще не дійшла. Це не перший випадок, коли кореспонденція просто лежить і не доставляється до осіб, яким вона має вручатися.

Від 16 липня у Липовці лежить замовний лист від апеляційного суду. Він був значно раніше відправлений від суду, тобто пролежав у Вінниці на відділенні, тепер лежить у Липовці. Тому прохання передати вашому керівництву, якщо і надалі так будуть доставляти листи, то суд змушений буде реагувати вже на неналежне виконання обов’язків», – зазначив у промові головуюча суддя.

Представниками колегії було прийнято рішення перенести засідання на 24 вересня.

«Апеляція прокурора полягала в тому, що засуджено особу з призначенням додаткового покарання у вигляді позбавлення права обіймати посади фінансово – господарські. Однак, суд не зазначив, на який термін. Закон передбачає на термін до 3 років. Виходячи зі змісту вироку, виходить, що особу позбавили на все життя. Тому прокурор подав апеляційну скаргу, аби визначили термін 3 роки. Засідання не відбулося, бо обвинувачений не отримав повідомлення про розгляд справи», – повідомив суддя-спікер Вінницького апеляційного суду Анатолій Кривошея.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: суд листоноша 
Матеріали по темі