Політика

У Вінниці одна виборча дільниця розпочала роботу із запізненням

21 квітня 2019, 10:03

21 квітня усі виборчі дільниці Вінниччини та прилегла до них територія перед початком голосування обстежені вибухотехніками на предмет виявлення вибухових та небезпечних предметів . На території області працює 8 окружних та 1650 дільничних виборчих комісій.

Про це повідомляє відділ комунікації ГУНП Вінниччини.

Усі дільничні виборчі комісії на Вінниччині відкрилися в день голосування вчасно, за винятком однієї ДВК у м. Вінниці, яка розпочала роботу з невеликим запізненням. За фактом несвоєчасного відкриття дільниці матеріали зареєстровані в журналі єдиного обліку. Поліцейськими проводиться перевірка.

Близько 2 тисяч поліцейських, понад сто курсантів та понад 1 600 рятувальників несуть службу з охорони правопорядку та безпеки на виборчих дільницях.
Головне завдання правоохоронців – забезпечення публічного порядку на дільницях, збереження виборчої документації, недопущення фальсифікацій під час виборів.

В обласному главку поліції цілодобово функціонує ситуаційний центр, який фіксує, аналізує стан правопорядку на виборчих дільницях та в цілому в області.
Забезпечено роботу достатньої кількості слідчо-оперативних служб поліції для оперативного реагування на усі повідомлення про правопорушення.

Вінниця.info

Теги: вибори порушення  
Матеріали по темі