Місто

У Вінниці офіційно створили новий сквер, який назвуть іменем добровольця Євгена Костюка

26 квітня 2019, 11:10

26 квітня на сесії міської ради депутати затвердили проект рішення «Про створення скверу в місті Вінниці». Він розташується у зеленій зоні між перетином вулиць Якова Шепеля і Тараса Сича. Локацію назвуть іменем добровольця «Правого сектору» Євгенія Костюка. Хлопець закінчив школу №11 та мешкав неподалік.

Під час засідання депутат Віктор Мартинюк зазначив, що на території скверу є ділянка, яку здають в оренду для підприємницької діяльності, однак вже кілька років її ніхто не використовує, а площа перетворилася на чагарник.

«Одна ділянка відведена в користування релігійній громаді, а друга – надана на правах оренди у 2014 році для здійснення підприємницької діяльності, терміном на 4 роки. Станом на сьогодні на території відведеної для оренди земельної ділянки не здійснювалася жодна підприємницька діяльність. Тільки росли чагарники. На мою думку та думку рідних Євгенія, розміщення орендної ділянки істотно впливає на площу та загальний вигляд функціональної особливості відпочинкової зони, на морально-виховний і філософський зміст даного скверу. Тому прошу не передбачати продовження оренди земельної ділянки на території скверу загиблого Івана Костюка», - зазначив депутат.

Міський голова Сергій Моргунов доручив вивчити це питання детальніше.

Нагадаємо, що 4 червня 2016-го Вінниця попрощалася з 19-річним Героєм Євгеном Костюком. Хлопець загинув у зоні АТО при виконанні службових обов’язків. На Схід пішов добровольцем ще у 2014-му.

Євгеній Костюк


Вінниця.info

Теги: Вінниця сквер  
Матеріали по темі