Суспільство

У Вінниці оголосили конкурс на зайняття посади директора Центру первинної медико-санітарної допомоги №4

24 лютого 2020, 17:46

Виконавчий комітет Вінницької міської ради оголосив конкурс на зайняття посади директора КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №4».

Про це повідомляють на сайті Вінницької міськради.

До участі в конкурсі допускаються громадяни, які мають:

- вищу освіту ІІ рівня за ступенем магістра спеціальності галузі знань «Управління та адміністрування» або «Публічне управління та адміністрування», або «Право», або «Соціальні та поведінкові науки», або «Гуманітарні науки», або «Охорона здоров’я» та спеціалізацією зі спеціальності «Організація і управління охороною здоров’я».

- не менше 3-х років стажу за основною спеціальністю або одного року на керівних посадах.

Дата початку приймання документів для участі у конкурсі: з 24.02.2020 року.

Кінцевий строк приймання документів для участі у конкурсі: по 24.03.2020 року.

Адреса приймання документів для участі в конкурсі: 21050, м. Вінниця, вул. Соборна, 59, приміщення адміністративної будівлі виконавчого комітету Вінницької міської ради.

Особисто подати документи можна щовівторка та щоп`ятниці з 15.00 до 16.00 год. у відділі звернень апарату міської ради та її виконкому за вказаною вище адресою.

У випадку надіслання заяви із документами поштою, у графі отримувача необхідно зазначити: «Кому: Директору департаменту охорони здоров`я Вінницької міської ради, Голові Конкурсної комісії – Шишу Олександру Володимировичу»

Додаткову інформацію про проведення конкурсу можна дізнатись за номером телефону: (0432) 59-52-25, або за посиланням https://www.vmr.gov.ua/Branches/Lists/VacancyHealth/ShowNews.aspx?ID=23

Вінниця.info

Теги: робота вакансія лікарня ВМР 
Матеріали по темі