Суспільство

У Вінниці оголосили конкурс серед дітей. Переможці озвучуватимуть казки для своїх однолітків, які мають вади зору

21 жовтня 2020, 17:42

У Вінниці оголосили конкурс «Стань голосом аудіоказки» серед юних містян віком від 11 до 14 років. Переможці озвучуватимуть казки, написані дітьми, для своїх однолітків, які навчаються в спецшколі-інтернаті та мають вади зору. Створення такого аудіозапису відбудеться у рамках соціального проекту «Почути Серцем», який реалізовується спільно ГО «Простір Розвитку Особистості BiblioFan» та Вінницької міської централізованої бібліотечної системи.

Про це повідомляють на сайті Вінницької міської ради.

Як йдеться в повідомленні, «Почути Серцем» ‒ соціальний проект аудіозапису дитячих авторських казок зі збірки «Весняні Казки» дитячими голосами. «Почути Серцем» ‒ переможець конкурсу грантів «Твори добро» за підтримки Фонду громади «Подільська громада».

Як зазначають в міськраді, метою проекту «Почути серцем» є організація якісного та корисного дозвілля учнів Самгородоцької спецшколи-інтернату, що мають вади зору. В результаті успішної реалізації проекту учні спецшколи-інтернату отримають аудіозбірку дитячих творів «Весняні Казки». Таким чином школа поповнить власний фонд аудіокнижок для проведення якісного дозвілля учнів. А також це стане стимулом до творчих проявів особистості через створення власних історій, казок, ілюстрацій, вдосконалення навичок ораторської майстерності, декламації віршів та прози.

Озвучувати казки будуть діти. Щоб взяти участь у створенні аудіоказки, бажаючі можуть взяти участь у дитячому відкритому конкурсі «Стань голосом аудіоказки». Також переможці конкурсу пройдуть професійний курс ораторського мистецтва.

Вимоги до конкурсантів: вік 11-14 років та вміння гарно декламувати. Бажаючим потрібно надіслати відео (до 1 хвилини), де дитина читає будь-який прозовий уривок або вірш на пошту bibliofan.com@gmail.com

У листі потрібно вказати ім'я прізвище та вік дитини, а також ‒ контактний номер телефону когось з батьків. Тема листа ‒ «КОНКУРС». Термін подачі заявки ‒ до 24 жовтня до 22:00.

Телефони для довідок: +38073 793 93 00, +38067 793 93 00.

Довідково

Збірка авторських дитячих творів та ілюстрацій «Весняні Казки» була написана та видана у рамках Літературної Академії BiblioFan. Над збіркою працювали діти 9-13 років.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, зображення ‒ ілюстративне та з сайту міськради

Теги: конкурс діти озвучення казки школа-інтернат соціальний проект 
Матеріали по темі