Суспільство

У Вінниці оголосили переможців архітектурного конкурсу «Коцюбинський вдома»

17 вересня 2021, 17:25

17 вересня презентували проекти фінального туру Всеукраїнського відкритого архітектурного конкурсу «Коцюбинський вдома». Перемогу здобув проект команди з Вінниці.

За інформацією Вінницької міської ради, сад музею Коцюбинського, площа з пам'ятником і дитячий майданчик, що розташовані поряд, отримають новий вигляд та будуть об'єднані спільною концепцією. Цей простір стане не тільки сучасною зоною для відпочинку мешканців та гостей міста, а й концептуальною туристичною локацією, що буде знайомити відвідувачів з постаттю літератора.

Загалом на конкурс було подано 18 заявок від команд з усієї України. З квітня по червень 2021 року команди працювали над виконанням завдання першого туру. На перший тур всеукраїнського конкурсу надійшло 9 проєктів з Києва, Львова, Запоріжжя і Вінниці.

Сьогодні у саду Вінницького літературно-меморіального музею Михайла Коцюбинського відбулася презентація конкурсних проектів фіналістів.

За рішенням журі, третє місце посіла команда з Вінниці під шифром МК 1864 (Тетяна Міщук, Ольга Білоус, Олег Матюхов, Ірина Ляпощенко), друге – проект київської команди АА 4706 (Анастасія Пономарьова, Ірина Яковчук, Анастасія Стрижевська, Варвара Ягнишева, Єгор Штефан, Максим Кость), а перемогу здобула ще одна вінницька команда – ZZ 1908 (Максим Крамар, Олександр Коротких, Ігор Надкерничний, Анна Куртак, Юлія Куцелепа, Марія Смірнова, Сергій Яківчук, Віталій Янковий).

Розмір премії за перше місце – 90 тис. грн, другої – 80 тис. грн, третьої – 70 тис. грн. Окрім премії, робота, що визнана переможцем, рекомендована до реалізації з врахуванням зауважень замовника архітектурного конкурсу – департаменту архітектури та містобудування Вінницької міської ради.
Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото ВМР

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Коцюбинський вдома проект конкурс 
Матеріали по темі