Події

У Вінниці онкохворим продавали фальсифіковані ліки: підозрюваного взяли під варту

3 травня 2019, 13:09

На Вінниччині взяли під варту особу, що збувала фальсифіковані лікарські засоби на території Подільського регіонального центру онкології.

«Розслідується кримінальне провадження за фактом контрабандного переміщення з Туреччини, країн Азії та Російської Федерації на митну територію України лікарських засобів у значних обсягах не дозволених до використання в Україні та фальсифікованих, які збувалися пацієнтам за готівкові кошти для лікування онкологічно хворих, зокрема у Подільському регіональному центрі онкології, розташованого у м. Вінниці

За результатами досудового розслідування особі, що, безпосередньо, отримувала, зберігала за місцем проживання та збувала онкохворим фальсифіковані лікарські засоби, оголошена підозра», - повідомляє прес-служба прокуратури Вінниччини.

3 травня Вінницьким міським судом ухвалене рішення про взяття підозрюваної особи під варту та її затримано у залі суду, із визначенням розміру застави у суму понад півмільйонна гривень.

Наразі досудове розслідування у справі триває, перебуває на особистому контролі керівництва прокуратури області та вживаються заходи до завершення розслідування у найкоротший строк.

Нагадаємо, що в листопаді у Вінницькому онкодиспансері провели обшуки. Перевезення препaрaтів здійснювaлось із грубим порушенням умов зберігaння, що призводило до втрaти медикaментозного ефекту. Зa висновком профільних експертів ввезення тa збут в Укрaїні цих лікaрських зaсобів сумнівної якості стaновив зaгрозу життю тa здоров’ю громaдян.

Вiнниця.info

Теги: лікарня злочин  
Матеріали по темі