Суспільство

У Вінниці організували доставку продуктових наборів для мешканців, які опинилися в скрутному становищі

26 березня 2020, 15:44

За кошти спонсорів та благодійників Вінниці для громадян, хто опинився в складних життєвих умовах, закупили продуктові набори. В склад цих наборів входять: крупи, цукор, чай, консерви, печиво, олія, хлібобулочні вироби, очищена питна вода тощо. Загалом допомогу доставлять понад 5-ти тисячам вінничанам.

Про це повідомив міський голова Вінниці Сергій Моргунов на сторінці у «Фейсбук».

«Зараз дуже важливо підставити плече тим, хто цього потребує найбільше. Самотні літні вінничани, одинокі матері з дітками-інвалідами, сім’ї, які перебувають на обліку в Центрах соціальних служб і знаходяться в складних життєвих обставинах, та родини, які взяли дітей під опіку та піклування, – усім їм принесуть додому продовольчі набори. Нашу ініціативу адресної допомоги підтримав вінницький бізнес. Завдяки спонсорським та благодійним коштам закупили крупи, цукор, чай, консерви, печиво, олію, хлібобулочні вироби, воду тощо. Ці продукти отримають більше 5 тисяч вінничан. Доставку взяли на себе волонтери і громадські організації, які ще з минулого тижня допомагають нашим працівникам і Терцентру. При цьому вони дотримуються усіх правил безпеки», ‒ розповів мер в своєму дописі.

Нагадаємо, у Вінниці почали готувати комплексні обіди для пенсіонерів.

Ще раніше доставку гарячих обідів для літніх вінничан організували працівники Територіального центру спільно з IT-компанією Playtika.

Вінниця.info, фото зі сторінки міського голови

Теги: карантин допомога волонтери 
Матеріали по темі