Місто

У Вінниці оштрафували чоловіка, який облаштував у дворі «вигрібний басейн». Фото

29 грудня 2020, 13:25

Інспектори Муніципальної варти оштрафували мешканця приватного будинку по 2-му провулку Ширшова у Вінниці. Чоловік неналежним чином облаштував вигрібну яму, внаслідок чого рідкі відходи утворили на подвір’ї «басейн».

Про це повідомляють на фейсбук-сторінці Муніципальної варти міста Вінниці.

«Не просто неналежним чином облаштовану вигрібну яму, а цілий «вигрібний басейн» влаштував один з мешканців по 2-му пров. Ширшова. Можна лише уявити, як довелося сусідам цього громадянина, змушеним потерпати від такого «добросусідства» та спостерігати таку «красу» кожного дня. Інспектори Муніципальної варти склали на власника вражаючого вигребу протокол про адміністративне правопорушення за ст. 152 КУпАП та надали припис на облаштування ями належним чином», – йдеться в дописі варти.

Довідково:

Ст. 152 КУпАП (Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів) передбачає накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 340 до 1 360 гривень) і на посадових осіб, громадян суб'єктів підприємницької діяльності від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 850 до 1 700 гривень).

Нагадаємо, нещодавно інспектори Муніципальної варти оштрафували голову ОСББ за небезпечні дитячий майданчик та лавочки у дворі.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото – з фейсбук-сторінки Муніципальної варти міста Вінниці

Теги: Муніципальна варта нечистоти приватний сектор вигрібні ями 
Матеріали по темі