Події

У Вінниці оштрафували чоловіка, який в дворі продавав картоплю

25 березня 2020, 12:40

Працівники комунального підприємства «Муніципальна варта» продовжують стежити за дотриманням «карантинного режиму» в торгівельних мережах Вінниці, щоб не допустит поширення коронавірусної інфекції. Протягом 23-24 березня вони проінспектували більше 140 магазинів, аптек та супермаркетів міста. 24 березня по вулиці Жуковського інспектори виявили громадянина, який у дворі житлового будинку продавати картоплю.

Про це повідомляє КП «Муніципальна варта» на сторінці у «Фейсбук».

24 березня до працівників «Муніципальної варти» звернулися вінничани, які повідомили про те, що у дворі будинку по вулиці Жуковського невідомий громадянин розмістив свою «Газель» і розгорнув продаж картоплі. Інспектори відділу протидії несанкціонованої торгівлі прибули на місце та склали на порушника адміністративний протокол за ст. 152 КУпАП (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів). Санкція статті передбачає штраф на суму від 340 до 1360 гривень, а для посадових осіб та суб’єктів підприємницької діяльності ‒ штраф на суму від 850 до 1700 гривень.

Цього ж дня інспектори «Муніципальної варти» в рамках перевірки суб’єктів господарської діяльності на предмет проведення дезінфекції, наявності засобів індивідуального захисту персоналу та кількості відвідувачів у залах перевірили 47 об’єктів. В тому числі, магазини, супермаркети та аптеки. Виявлені недоліки працівники усували відразу в присутності інспекторів.

Днем раніше, 23 березня, працівники «варти» обстежили 94 магазини, за результатами перевірки надали 12 рекомендацій продезінфікувати дверні ручки та перила, а також 3 приписи на встановлення ліній інтервалу біля кас.

У «Муніципальній варті» повідомляють, що великих черг не виявили, за винятком «Сільпо» по вул. Келецькій.

Нагадаємо, з 23 березня в місті посилили карантинні заходи. Відтепер громадян можуть питати про мету їх перебування поза домом, а також перевірятимуть наявність в них масок та рукавичок. В разі недотримання рекомендацій щодо засобів індивідуального захисту до порушників застосовуватимуть відповідні санкції.

Вінниця.info, фото ‒ Муніципальної варти

Теги: порушення карантин Муніципальна варта 
Матеріали по темі