Події

У Вінниці оштрафували відомий магазин меблів

13 березня 2019, 14:12

Держпродспоживслужба у Вінницькій області здійснила планову перевірку ТОВ «ЮСК Україна», магазин «JYSK», що знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. Пікуса 1/А, ТЦ «Квартал». Спеціалісти відділу ринкового нагляду Управління захисту споживачів виявили порушення.

«В результаті заходу державного нагляду було виявлено невідповідність вимогам чинного законодавства про державний ринковий нагляд, а саме: на 20 позиціях освітлювальних приладів відсутній знак відповідності технічному регламенту, що є порушенням п. 19 Постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2015р. №1067 «Про затвердження Технічного регламенту низьковольтного електричного обладнання" та п. 2 ч. 2 ст. 44 ЗУ "Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції».

Окрім цього, товариством не було надано документів, відповідно яким встановлюється походження даної продукції, що дає право вважати даного суб’єкта господарювання таким, що ввів дану продукцію в обіг», - повідомляє пре-служба Держпродспоживслужби у Вінницькій області.

На ТОВ «ЮСК Україна» було накладено адміністративно-господарські санкції у розмірі 10 000 неоподаткованих мінімумів громадян загальною сумою 170 000 гривень.

Вінниця.info

Теги: штраф магазин  
Матеріали по темі