Місто

У Вінниці паркують авто на тротуарах вздовж Соборної. В мерії планують унеможливити заїзд на пішохідну зону. Фоторепортаж

2 травня 2019, 14:48

«Я паркуюсь, як мудак» - такими наліпками активісти у Вінниці два роки тому відзначали автівки, які були припарковані в заборонених місцях. За цей час водії про акцію «ганьби» забули. На Соборній, що в центрі Вінниці, 2 травня понад десяток автівок, які припарковані не лише під забороняючим знаком, а на самому тротуарі. Це створює незручності для вінничан, яким доводиться обходити машини, що стоять на пішохідній зоні.

За дотриманням правил дорожнього руху та правил паркування у місті слідкує патрульна поліція, але скласти адмінпротокол, коли поруч немає власника транспортного засобу поліцейські не мають права. За словами командира батальйону патрульної поліції Вінницької області Дмитра Киличенка, за добу на водіїв складають понад 200 протоколів про адмінпорушення по місту і на двох ділянках трас, які в зоні обслуговування. Проте забрати автівку порушника евакуатором з центру міста технічно складно, та і евакуатора у власності поліцейських немає, його замовляють в приватника.

Вiнниця.info звернулась за коментарем до радника міського голови Віктора Перлова, який займається розвитком транспортної інфраструктури. Ми запитали, чи передбачає місцева влада якісь дії, щоб запобігти паркуванню авто на тротуарах.

«Вся пішохідна частина Соборної моніторилась групою «Транспорт і мобільність». Є досвід встановлення обмежувальних стовпчиків чи напівсфер на Соборній, Театральній, Порика та інших вулицях. Як видно, він досить вдалий - автомобілі там не мають можливість заїхати на пішохідну зону. Так само плануємо зробити на Соборній. Обмежувальними стовпчиками буде унеможливлено виїзд автомобілів на тротуар. Це нормальна практика для центральної частини цивілізованих європейських міст», - повідомив Віктор Перлов.

паркування

паркування

Вiнниця.info

Теги: авто парковка 
Матеріали по темі