Здоров‎’‎я

У Вінниці патрульні здали 6 літрів крові для людей, які потребують регулярного переливання

30 квітня 2020, 17:23

30 квітня у Вінниці 12 співробітників патрульної поліції відвідали обласну станцію переливання крові, де здали приблизно 6 літрів донорського матеріалу для людей, які потребують регулярного переливання.

Про це повідомляють на Телеграм-каналі патрульних.

Варто зазначити, що в місті від початку карантину значно скоротилася кількість людей, які готові стати донорами, а у Вінницькому центрі служби крові відзначається дефіцит донорського матеріалу.

Патрульні кажуть, що усвідомлюють важливість того, аби в лікарнях були достатні запаси крові для порятунку людей, особливо зараз, в умовах карантину, коли донорів значно менше, ніж зазвичай.

В поліції повідомляють, що здають кров далеко не вперше і точно не востаннє, адже, ставши донором крові, можна врятувати життя 3-м людям.

Медики на станції дотримуються абсолютно всіх правил карантину, перед початком процедури вимірюють температуру кожному, хто здає кров, а також проводять дезінфекцію.

Нагадаємо, рішенням Уряду від 22-го квітня донорам дозволили користуватися громадським транспортом.

Раніше Вінницький центр служби крові організував підвезення донорів, аби ті не наражали себе на небезпеку захворіти на коронавірус.

Вінниця.info, фото – патрульних

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: патрульні донори здоров'я 
Матеріали по темі