Місто

У Вінниці перед мостом на Старе місто тестуватимуть круговий рух

12 березня 2021, 17:03

З 13 у Вінниці, перед мостом на Старе місто (перехрестя вулиць Коріатовичів та Оводова) почнуть тестувати кругову розв’язку. Відповідну розмітку уже нанесли. Така реорганізація дорожнього руху дозволить збільшити пропускну здатність перехрестя. Якщо тестування доведе ефективність рішення щодо влаштування саморегульованого кругового руху, то воно буде впроваджено на постійній основі.

Про це повідомили на сайті Вінницької міської ради.

Вулиця Князів Коріатовичів та Староміський міст є одними з найбільш перевантажених ділянок, де трафік дуже інтенсивний. І в години пік тут постійні затори. В пошуку оптимального рішення, яке дозволило б збільшити пропускну здатність транспорту на перетині цих вулиць, компанія «Урбан Прогрес» на замовлення КП «Агенція просторового розвитку» провела моделювання реорганізації руху на перехресті, запропонувавши влаштувати тут саморегульований рух по колу.

Попередні результати моделювання говорять про те, що така реорганізація дорожнього руху дозволить збільшити пропускну здатність перехрестя на 30% у порівнянні з існуючим світлофорним регулюванням. Але для цього потрібно протестувати це рішення на практиці.

12 березня працівники КП «СМЕД ОДР» нанесли на перехресті розмітку. «Це тимчасова розмітка, яка згідно стандарту ДСТУ наноситься помаранчевою фарбою. Нею виділено саме коло, яке передбачається радіусом в 4 метри, а також позначені смуги для автотранспорту, – розповідає т.в.о директора підприємства «СМЕД ОДР» Сергій Чернов. – Коло також буде огороджено пластиковими дорожніми блоками. Уже встановлені дорожні знаки 4.10 (рух по колу), які відкриють в суботу, 13 березня, коли почнеться тестовий режим і буде вимкнуто світлофорне регулювання».

Якщо тестування доведе ефективність запропонованого рішення щодо влаштування саморегульованого кругового руху на перехресті вулиць Коріатовичів та Оводова, то воно буде впроваджено на постійній основі.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото ВМР

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: круговий рух староміський міст 
Матеріали по темі