Місто

У Вінниці під час чистки зливової каналізації дістають одяг, іграшки, ковдри та стільці

6 серпня 2021, 10:04

У Вінниці оглядові колодязі міської зливової мережі чистять за графіком, а також після опадів та за необхідності. Під час таких робіт звідти дістають ковдри, іграшки, пляшки, одяг та навіть стільці. Ці знахідки та часті опади впливають на роботу системи зливової каналізації міста.

Про це повідомили у Вінницькій міській раді.

У Вінниці протяжність зливової мережі близько 30 кілометрів. Система на сьогодні має 320 зливоприймальних решіток та 150 оглядових колодязів. Для того, щоб вода встигала сходити у колодязі та не виникало підтоплень, комунальні служби міста постійно проводять очистку зливової каналізації.

«Під час таких робіт ми використовуємо спеціальне обладнання – каналопромивочну машину. Вона забезпечує якісну очистку каналізації , за один раз ця машина набирає 10 тон води для промивання», – каже начальник відділу утримання об'єктів благоустрою департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Вячеслав Хілінський.

Також Вячеслав Хілінський розповів, що під час очистки каналізації дістають з її колодязів багато непотребу.

«Крім того, що вигортаємо безліч болота, яке потрапляє в зливову мережу із дощовою водою, дістаємо гори сміття – це різне ганчір'я, пакети, пляшки, іграшки, одяг , навіть бувають ковдри та стільці. Як воно туди потрапило, і хто викидає весь цей непотріб, залишається тільки здогадуватись», – розповів Хілінський.Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Вінницької міської ради

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: зливова каналізація 
Матеріали по темі