Суспільство

У Вінниці під судом люди вимагали знести багатоповерховий будинок

15 квітня 2021, 15:08

У Вінниці, біля Сьомого апеляційного адміністративного суду зібралось два десятки людей. Мітингарі тримали в руках плакати із написами «Знести самовільне будівництво багатоповерхового будинку». 15 квітня розглядали справу щодо незаконного будівництва по вулиці Гонти.

Містяни кажуть, що у забудовника відсутні усі необхідні дозвільні документи на будинок. До того, планувалось, що на ділянці побудуть приватний жилий будинок, але на очах мешканців виросла будівля довжиною 100 метрів на 68 квартир.

«Квартири не здані в експлуатацію, а уже на сайті продані по два рази. Ні паспорта об’єкта, ні дозвіл на початок будівництва, ні дозволу на початку робіт – нічого немає. А навпроти цього будинку, вони будують, типу парк для людей. На сьогодні, більше схожий парк на смітник», - розповідає мешканець приватного будинку Олександр Іванюк.

Протестувальники кажуть, забудовник прагне через адмінсуд змінити цільове призначення земельної ділянки. Судове засідання по справі було призначено на 13.00, але мешканців вулиці Гонти до залу не пустили.

«Дозволу немає на будівництво, паспорту немає. Каналізація, стічні води – незрозуміло, де вони мають бути. Будівництво між частими жилими домами. Спочатку було заявлено, що це двоповерховий будинок. Тепер уже багатоповерховий», - ділиться спостереженнями мешканець приватного будинку Євген Бабич.

Мітингувальники переконанні, забудовник хоче спромогтись аби будинок здали в експлуатацію, що дало б йому змогу продавати квартири. Мешканці вулиці Гонти наголошують – будинок потрібно знести.

«Все стоїть в тупику, міська рада ніяких відповідей не дає. Сьогодні - незаконе будівництво, де порушуються права мешканців, а завтра може бути щось інше. Треба зупиняти це свавілля!», – зазначають протестувальники.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі