Місто

У Вінниці планують реконструкцію площі між «Ювілейним» і Будинком офіцерів. Проведуть архітектурний конкурс

11 квітня 2019, 16:06

1 квітня виконком Вінницької міської ради прийняв рішення провести національний архітектурний конкурс «Публічний простір між будинком офіцерів та будинком побуту Ювілейний». Тобто через конкурс оберуть проект для реконструкції зазначеної території.

«Планується реконструкція площі між Будинком офіцерів та Будинком побуту «Ювілейний», який вважається не зручним для транзиту. Там дуже багато машин, але мало можливості здійснювати перехід з вулиці Замостянської на проспект Коцюбинського. Там два великих громадських об’єкти. Будинок офіцерів, як одна з основних концертних майданчиків Вінниці, він потребує теж нового бачення.

Конкурс буде оголошений, як подання заявок на участь. Команди подадуть свої портфоліо, по ним буде відібрано три команди. Вже три команди за однаковий гонорар будуть 8 тижнів виконувати сам проект. Потім на 24 червня заплановано засідання журі і буде вирішуватись, який конкурс може перемогти», - прокоментував Вiнниця.infoГоловний архітектор КП «Агенція просторового розвитку» Олександр Коротких.

За словами Олександра Коротких, реконструкція площі є продовженням концепції реконструкції проспекту Коцюбинського, Вінницької милі та Замостянської.

Архітектори повинні презентувати креативне бачення зміни території біля «Ювілейного».

«Реконструкція публічного простору має певні напрацювання в Україні і інших містах. Це стосується якості покриття, освітлення, озеленення. Цікавого самого простору. В Україні є команди які якісно виконують такі роботи і ми сподіваємось отримати якісні проекти», - зазначив О. Коротких.

5caf3c2013f54.jpg

Вiнниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: архітектура конкурс 
Матеріали по темі