Місто

У Вінниці планують закупити дві сотні ноутбуків та шістдесят стаціонарних комп’ютерів для міських шкіл

1 грудня 2020, 09:46

У зв’язку з епідемією коронавірусу та впровадженням дистанційного навчання для вінницьких шкіл планують закупити додаткову комп’ютерну техніку для налагодження освітнього процесу в онлайн-режимі. В грудні у Вінниці запланувати придбати ще 200 ноутбуків та 60 стаціонарних комп’ютерів для класних кімнат міських шкіл.

Про це йдеться в повідомленні на фейсбук-сторінці міського голови Сергія Моргунова.

«Світова пандемія коронавірусу вплинула на всі сфери життя людей. І освітній процес не виняток. Якщо в минулі роки дистанційні уроки були дивиною, то у 2020-ому – уже стали постійною практикою. Тому якомога якісніше організувати онлайн-уроки – наше спільне завдання», – зазначає мер у своєму дописі.

За словами очільника міста, у Вінниці промоніторили додаткову потребу міських шкіл у комп’ютерній техніці. Тому в грудні планують придбати ще 200 ноутбуків та 60 стаціонарних комп’ютерів для класних кімнат..

«Практично у кожній класній кімнаті вчитель зможе проводити уроки зі свого робочого місця. Також дав доручення забезпечити належну швидкість інтернету. На покращення технічного забезпечення направили ресурс з бюджету громади.

Ми не знаємо, скільки триватиме навчання у дистанційному форматі. Живе спілкування на уроках, звичайно, надзвичайно важливе. Але в цьому «карантинному» році на першому плані – збереження здоров’я людей. Водночас і діти повинні вчитися. Добре, що педагоги та учні вже адаптувалися до «дистанційки». І треба вдосконалювати цю взаємодію - щоб дітям було комфортно і цікаво. Адже від цього залежить якість освіти і майбутнє наших дітей», – йдеться також в дописі міського голови.

Нагадаємо, в п’ять шкіл та закладів профтехосвіти Вінниччини коштом обласного бюджету закупили комп’ютерне та мультимедійне обладнання.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото – з фейсбук-сторінки Сергія Моргунова

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: дистанційне навчання школи комп'ютери Моргунов 
Матеріали по темі