Місто

У Вінниці почали дезінфікувати вулиці. Фото

25 березня 2020, 14:39

У Вінниці посилили заходи щодо запобігання поширення коронавірусу. Окрім дезінфекції під’їздів житлових будинків, ліфтів, зупинок та громадський транспорт, у місті з 25 березня почали санітарну обробку вулиць спецрозчином.

Про це йдеться на сайті Вінницької міської ради.

Проводять дезінфекцію за допомогою спеціальних автомобілів комунальних підприємств та Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області.

«Керівництвом міста спільно з Головним управлінням державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області прийнято рішення щодо обробки вулиць міста дезінфікуючими засобами. Департамент комунального господарства міської ради та КП «Вінницька шляхове управління» за дорученням міського голови розробили п’ять маршрутів, за якими проводиться обробка. Зараз в місті працює чотири одиниці спецтехніки: три поливомийні машини, які серед іншого мають можливість обробляти дороги дезінфікуючими засобами та один спецавтомобіль ДСНС. Сьогодні плануємо охопити майже всі вулиці міста. Для цього використаємо близько 50 тон хлоровмісного спецрозчину», – зазначив начальник відділу утримання об’єктів благоустрою департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради В’ячеслав Хілінський.

«Роботи по дезінфекції за технічними рекомендаціями мають відбуватися при плюсовій температурі. Ми розглядали можливість проведення таких робіт вночі. Але, на жаль, кілька останніх діб вночі мінусова температура, а ситуація не дозволяє зволікати. Тому роботи проводяться вдень», – розповів начальник КП «Вінницьке шляхове управління» Володимир Чорновол.

Також, задля запобігання поширення короновірусу у місті тривають роботи з дезінфекції зупинок громадського транспорту. Спершу працівники миють зупинки водою зі шлангу, потім обробляють дезінфікуючими засобами. Потім – висушують лавку.

Нагадаємо, в Ладижині та Калинівці, з метою недопущення поширення коронавірусу, продовжують проводити дезінфекцію у багатоквартирних будинках та прилеглих до них територій, також на дитячих майданчиках, зупинках громадського транспорту.

Вінниця.info, фото з сайту ВМР

Теги: дезінфекція карантин вулиця 
Матеріали по темі