Суспільство

У Вінниці почали проводити безкоштовні курси з нідерландської мови

4 грудня 2020, 14:03

У Вінниці відкрили розмовні курси, де безкоштовно навчають нідерландської мови. Іноземну викладає волонтер з Нідерландів Пол Моргенштерн. Відвідувачам курсів не лише допомагає опанувати нідерландську, а й розповідає про традиції та звичаї своєї країни.

Проводять безкоштовні курси в креативному просторі «Level 80».

Про це пише Суспільне Вінниця.

Полу Моргенштерну – 25 років. За освітою він викладач англійської мови. Розповідає, що уже побував у багатьох країнах світу, але в Україні він вперше. Про курси розповідає, що це неформальна освіта, але переконує, що вона сподобається відвідувачам.

«Це неформальна освіта. Ми не очікуємо , що всі мають знати мову бездоганно. Сьогодні я підготував базові речі: як себе представити, як комунікувати на базовому рівні.

Крім того, я багато розповідаю про свою країну. Тому, думаю, мої заняття сподобаються відвідувачам. Адже, ми всіляко намагатимемося їх зацікавити», – розповідає Пол Моргенштерн.

Співробітниця креативного простору «Level 80» Катерина Волошина каже, вже провели курси з англійської, німецької, польської, французької, іспанської, литовської мов, тепер – нідерландська.

«Ми можемо сказати, що нідерландський клуб – перший у Вінниці. Це дуже цікава, не легка для вивчення мова», – каже Катерина Волошина.

Долучитися до мовних курсів можуть усі охочі, віком від 18 років. Заняття проходитимуть щосереди. Для відвідувачів вони безкоштовні.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото Суспільне Вінниця

Теги: курси іноземна мова Нідерланди 
Матеріали по темі