Місто

У Вінниці почали приймати он-лайн заявки на оформлення муніципальних карт для учнів, студентів та загального користування

24 травня 2019, 17:15

22 травня відкрито онлайн-замовлення Учнівської, Студентської та Загальної Муніципальних карт на сайті ET.VN.UA. Наразі система працює в тестовому режимі, тому повідомлення з лінками на оплату, громадянам, які подадуть заявку впродовж цього періоду, будуть розіслані на електронну пошту з 28 числа.

Про це повідомляє КП «Вінницякартсервіс».

В комунальному підприємстві відмічають, що за кілька днів онлайн-сервісом скористалося 675 осіб, з яких лише 277 внесли коректні дані.

«Особи, які ввели дані некоректно будуть проінформовані через електронну адресу», - зазначено в повідомленні.

Також вінничан просять звернути увагу на те, що Учнівську картку через сайт можна оформити лише за наявності учнівського квитка, у разі його відсутності оформлення відбуватиметься через навчальні заклади та у ЦО «Вінницякартсервіс» пізніше.

Студентська муніципальна карта вінничанина

Блакитного кольору. Виготовлення карти – 60 гривень Термін дії пакету послуг – 30 днів з моменту поповнення. Вартість – 170 гривень за 130 поїздок з можливістю пересадки упродовж 30 хв від моменту оплати проїзду.

Учнівська муніципальна карта вінничанина

Зеленого кольору. Забезпечує можливості проїзду за пільговим тарифом для учнів денної форми навчання. Виготовлення карти – 60 гривень Термін дії пакету послуг – 30 днів з моменту поповнення. Вартість – 110 гривень за 130 поїздок з можливістю пересадки упродовж 30 хв від моменту оплати проїзду.

Муніципальна карта вінничанина (загальна)

Забезпечує можливість проїзду в громадському транспорті та може містити додаткові функції і переваги для жителів Вінниці. Випуск карти коштує 60 гривень. Термін дії пакету – 30 днів з моменту придбання. Вартість залежить від кількості поїздок. 165 поїздок з можливістю пересадки упродовж 30 хвилин з моменту оплати проїзду – 500 гривень. 130 поїздок з можливістю пересадки продовж 30 хвилин з моменту оплати проїзду – 340 гривень.

Вiнниця.info

Теги: муніципальна карта картковий проїзд 
Матеріали по темі