Суспільство

У Вінниці почали видачу персоніфікованих муніципальних карток для оплати проїзду в транспорті

15 січня 2020, 09:58

У Вінниці розпочали видачу персоніфікованих муніципальних карт для безготівкового оплату проїзду у громадському транспорті. Мова йде про картки «Загальну», «Студентську» та «Учнівську», які були оформлені через сайт комунального підприємства «Вінницякартсервіс».

Про це повідомляють на сторінці «Вінницякартсервіс».

На електронні адреси власників, надсилаються повідомлення з інформацією про виготовлення та переліком необхідних документів для їх отримання. Окремо були розіслані повідомлення про некоректні дані в заявках.

«Просимо усіх, хто отримав повідомлення про необхідність внесення змін (некоректне фото) – внести їх до 20 січня, оскільки у понеділок буде здійснено вивантаження карт на друк.

Надалі подача заявок карт до друку буде здійснюватися по понеділках. Отримати готову картку ви зможете через 3 тижні після відправки на поліграфічне підприємство. Приносимо вибачення за довготривале очікування раніше оформлених Муніципальних карт!

P.S. Також уточнити наявність картки, час та місце отримання, можна звернувшись до нас через приватні повідомлення», - зазначають у підприємстві.

Нагадаємо, що 2 грудня у Вінниці запустили систему безготівкової оплати за проїзд у громадському транспорті. Сьогодні вона працює у трамваях та тролейбусах.

Читайте також: Де у Вінниці можна купити картку для оплати проїзду в трамваях? Адреси кіосків.

Вінниця.info

Теги: муніципальна картка вінничанина транспорт Вінниця 
Матеріали по темі