Місто

У Вінниці показали, як проходить реконструкція спорткомплексу на Янгеля, відкриття якого переносили кілька разів

15 вересня 2020, 17:49

У Вінниці продовжують реконструкцію спорткомплексу по вул. Академіка Янгеля. На сьогоднішній день виконано уже 60% робіт. Зараз утеплюють фасад, облаштовують систему опалення, укладають спортивний паркет в ігровій залі. До кінця року планують зробити тепловий пункт, а також завершити утеплення стін басейну.

Про це йдеться на сайті Вінницької міської ради.

Сучасний муніципальний спорткомплекс мали завершити ще наприкінці минулого року. Згодом повідомили, що відкриття перенесли на літо 2020 року. Але через значні втрати міського бюджету у зв’язку з карантином та епідемією коронавірусу, а також видатки на медицину, підтримку малого та середнього бізнесу і незахищених верств населення, відкриття знову відтермінували.

«На сьогоднішній день ми уже виконали близько 60-65% робіт. Зараз ми утеплюємо фасад, монтуємо спортивний паркет та виконуємо ще ряд внутрішніх робіт. Усі складні роботи уже виконали. Цього року плануємо запустити тепло. Це важливо, що не допустити руйнування того, що ми вже зробили», – зазначив директор підрядної організації ТОВ «ТБС - Проф» Олександр Юрківський.

Вінницький міський голова Сергій Моргунов зазначив, що наразі роботи фінансуються з міського бюджету. Також подали заявку до Державного фонду регіонального розвитку в сумі 23 млн грн, щоб завершити об’єкт у 2021 році.

«Я думаю, що у нас буде можливість дофінансувати цей об’єкт, щоб далі продовжилися роботи. Хочу нагадати, що у зв’язку з пандемією коронавірусу ми мали менші надходження до бюджету і змушені були скоротити видатки на 30% по багатьох галузях. Цей об’єкт також потрапив до тих, на які скоротилися видатки. Але ми бачимо, що тут необхідно продовжити роботи.

Фактично підрядник уже тут працював, щоб підготуватися до зими і законсервувати об’єкт. Тому я буду звернутися до депутатів міської ради, щоб під час сесії було виділено 8 млн грн. Ці кошти потрібні для того, щоб завершити оздоблювальні роботи і забезпечити теплом це приміщення. Наступного року мають провести і благоустрій території Ми маємо пам’ятати, що є ще ряд важливих об’єктів соціального характеру, які потрібно добудувати – такі, як, наприклад, лікарня швидкої допомоги», - зазначив міський голова Сергій Моргунов.

В результаті виконання всіх робіт Вінницька ОТГ отримає сучасний муніципальний спорткомплекс, де будуть створені комфортні умови для занять фізкультурою та спортом. Також тут буде можливість проводити змагання різних рівнів.

Довідка:

На базі оновленого СКА зможуть проводити змагання з плавання та ігрових видів спорту. Тут буде перший муніципальний 25-метровий басейн у місті, який зможе відвідувати до 300 людей на добу. Також передбачено два гімнастичні, атлетичний та ігровий зали, глядацькі балкони. Важливо, що спорткомплекс буде адаптований для людей з інвалідністю та маломобільних груп, адже тут облаштують пандус і підіймач.


Вінниця.info, фото ВМР

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: спорткомплекс реконструкція 
Матеріали по темі