Суспільство

У Вінниці показали, як виглядатиме ляльковий театр в будівлі «Книжки». Фото і проект

8 квітня 2019, 12:47

Вінниці в «Книжці» виділили 1510 квадратних метрів для розміщення обласного лялькового театру «Золотий ключик», який до вересня повинен переїхати з будівлі, що по вулиці Льва Толстого. Станом на 8 квітня роботи тривають всередині приміщення: там облаштовують сцену та залу для вистав і кінофільмів на 213 місць, встановлюють систему пожежної безпеки, замінюють електрику… Для юних відвідувачів запланували зробити і дитячий майданчик на прилеглій території. Також замовили 6 кам’яних скульптур казкових героїв, які прикрасять вхід до театру.

Загальна кошторисна вартість проекту реконструкції складала 26 млн. гривень. Роботи фінансуватимуть з обласного бюджету.

«Вартість проекту в межах 26 млн. гривень. Тендерна пропозиція, яка перемогла на prozorro, в межах 23,5 млн гривень. Це добре, бо на зекономлені кошти ми зможемо вирішити ряд проблем які є поза межами проектно-кошторисної документації. Це і благоустрій і окремо технічне забезпечення. Хочу звернути увагу, що зараз для нас важливо профінансувати два проекти за рахунок коштів обласного бюджету. Ми акумулювали фінансовий ресурс і визначились з пріоритетом, щоб не чекати рішення по Державному фонду регіонального розвитку і почати з зими. Це два об’єкти – ляльковий театр і відділення екстреної медичної допомоги Вінницької обласної дитячої лікарні. Завдання полягає в тому, щоб ввести їх в експлуатацію в найкоротший термін», - прокоментував голова Вінницької ОДА Валерій Коровій.

5cab255a9bf95_original_w859_h569.jpg

5cab25639a1aa_original_w859_h569.jpg

5cab25721c7f4_original_w859_h569.jpg

5cab25e7e38f4_original_w859_h569.jpg


Ляльковому театру «Золотий ключик» 82 роки. В закладі працює 18 акторів.

Раніше ми писали, що вінницький театр ляльок переїде в нове приміщення.

В жoвтні минулого року відбулася нарада щoдo «переїзду» Вінницькoгo академічнoгo oбласнoгo театру ляльoк «Зoлoтий ключик» у приміщення адмінбудівлі «Книжка». Ляльковий театр планують розмістити в актовій залі.

Як відомо, зараз Вінницький академічний обласний театр ляльок «Золотий ключик» зараз розташовується в будівлі, яка в комунальній власності міста, за адресою: Льва Толстого, 6. Раніше планували, що ляльковий театр розмістять в новобудові по вул. Констaнтиновичa, 45, але обласна рада, забудовник та місто не дійшли згоди щодо поділу земельної ділянки для облаштування стоянки та дитячого майданчика.

Читайте також: Театр ляльок у Вінниці: унікальні старовинні персонажі та сучасні герої. Фоторепортаж за лаштунками.

Вiнниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: ляльковий театр ремонт 
Матеріали по темі