Події

У Вінниці поліцейські до півсмерті побили однопартійця Гриценка. Невідомо, чи виживе

14 червня 2019, 09:36

Лідер партії Громадянська позиція Анатолій Гриценко на своїй сторінці в Facebook повідомив, що у Вінниці поліцейські побили його однопартійця на автобусній зупинці. Це сталось 11 червня.

«Олександр Комарніцький, наш партієць з Вінниці, спокійна врівноважена людина. Яку місцеві поліцейські по-звірячому побили прямо на автобусній зупинці. Кулаками і ногами по голові. Численні переломи черепа, перебуває у реанімації без ознак свідомості. За що побили? Хотіли прямо з вулиці залучити його понятим нібито по якійсь справі про вилучення у когось зброї, а Олександр відмовився, бо не мав до того жодного стосунку і поспішав додому за годину до півночі. Поліцейські кажуть, нібито він їм погрожував і хотів побити... Не вірю! Знаю Олександра добре, він був і делегатом З`їзду партії - спокійна відповідальна людина. Слідчі ДБР порушили проти поліцейських справу, побачимо - розслідують чесно, чи прикриють садистів у погонах (один з них, як виявилося, титулований самбіст). Наші партійці, звичайно, допоможуть чим можуть, щоб зберегти Олександра живим, підтримають його родину. Але такою «реформована» поліція - нам, українцям, точно не потрібна, пане Аваков Арсен!», - зазначено в дописі.

Вiнниця.info звернулась за коментарем до керівника обласного осередку партії Сергія Гайструка. Він уточнив, що інцидент стався 11 червня близько 23 години.

Нагадаємо, в той день правоохоронці повідомляли про поранення поліцейським людини, але без подробиць про види травм. Сказали, що поліцейський надав потерпілому невідкладну медичну допомогу та викликав швидку для подальшої його госпіталізації.

Сергій Гайструк каже, що був в лікарні, де перебуває 47-річний Олександр Комарніцький.

«Я зустрічався з лікарями. Його стан важкий. Він в свідомість не приходить. У нього множинні переломи черепа», - відзначає С. Гайструк.

Вiнниця.info, фото з сторінки А. Гриценка

Теги: побиття поліцейський 
Матеріали по темі