Події

У Вінниці поліцейські зупинили водія маршрутки «під кайфом». Фото

22 жовтня 2019, 19:19

Ввечері 21 жовтня, у Вінниці поліцейські зупинили надто переповнену маршрутку. Під час складання адмінматеріалів на водія маршрутки, патрульні помітили у чоловіка ознаки наркотичного сп’яніння – розширені зіниці, тремтіли пальці рук, а хода була занадто жвава.

Згодом те, що у чоловіка в організмі знаходилися наркотичні речовини підтвердив лікар-нарколог, який проводив огляд.

Про це у «Фейсбук» написав Олексій Білошицький, перший заступник начальника департаменту патрульної поліції.

«Вечірня Вінниця, вулиці зі жвавим рухом автомобілів та громадського транспорту, в якому всі поспішають з роботи, навчання чи прогулянки додому. Цією вулицею їде й маршрутка, в якій кожного пасажира вдома хтось чекає. За кермом маршрутки – 56-річний водій. Ця маршрутка привертає увагу екіпажу відділу безпеки дорожнього руху патрульної поліції, який проїжджав повз,- маршрутка надто переповнена. Кермувальнику подають сигнал про зупинку.

Водій виходить, пояснює, що саме година пік і потрібно було забрати побільше людей. Але ж це перевезення людей... Патрульні реагують відповідно – виписують на нього постанову за ч. 1 ст. 121-2 КУпАП. Тут міг би бути кінець чергової поліцейської історії, яких тисячі за добу. Але під час складання адміністративних матеріалів інспектори помічають в чоловіка ознаки наркотичного сп’яніння: розширені зіниці очей, які не реагують на світло, пальці рук тремтять, а хода - занадто жвава.

Тому водія доставляють до наркодиспансеру, де лікар-нарколог проводить огляд на стан сп’яніння. Висновок позитивний – в організмі чоловіка виявляють наркотичні речовини!

Іноді мені не вдається навіть осягнути як це можна поєднати. Відповідальність за величезну кількість людських життів і наркотичне сп’яніння за кермом пасажирського транспорту. Добре, що патрульні були на варті, і що цього водія ми зупинили до того як він в такому стані міг накоїти лиха. Матеріали на водія ми направимо до суду. І завтра ж будуть направлені листи:

- на ОМС щодо перевірки дотримання умов перевезення пасажирів на даному маршруті перевізником та вирішення питання по розірванню договору щодо перевезень пасажирів по даному маршруту.
- на Укратрансбезпеку щодо перевірки дотримання ліцензійних умов перевізником (та прийняття рішення щодо позбавлення перевізника ліцензії щодо надання послуг з перевезення пасажирів)», – йдеться в дописі Білошицького.

Вінниця.info, фото зі сторінки Олексія Білошицького

Теги: наркотики поліція водій 
Матеріали по темі